Nieuws
Beste leerlingen, ouder(s) en/of verzorger(s),
Vandaag zijn de roosters voor het CSPE bekend gemaakt. Aangezien voor iedere leerling een ander rooster geldt, is er een persoonlijk overzicht opgesteld. Deze is gisteren per mail en per post verstuurd. Houd dit overzicht dus goed in de gaten, zodat je op tijd bij de afname van de Centraal Schriftelijke Praktische Eindexamens bent.
Globaal:
- Op dinsdag 1 en woensdag 2 april zal de afname van Blok B van het CSPE plaatsvinden. Dit kan in de ochtend of in de middag zijn. De lokalen zullen in de computerlokalen F103, F104 en F119 zijn.
- Op donderdag 3 april t/m woensdag 16 april zal de afname van Blok A van het CSPE plaatsvinden. Dit kan in de ochtend of in de middag zijn. Het lokaal is altijd het DVPR-lokaal E113.
In de verzonden roosters zijn de precieze data en tijdstippen, alsmede de lokalen terug te vinden. Let op dat deze per leerlingen kunnen verschillen. Ook zijn de inhaaldata (voor als bijvoorbeeld een leerling ziek is) bekend.
- Donderdag 17 april wordt Blok B ingehaald
- Vrijdag 18 april wordt Blok A ingehaald
Wanneer het nodig blijkt zal er nog persoonlijke communicatie over plaatsvinden.
Alvast veel succes met de voorbereidingen voor het CSPE!