Schoolleiding

De schoolleiding van de Philips van Horne bestaat uit de Centrale Directie LVO Weert, de locatiedirectie en teamleiders:


Centrale Directie LVO Weert

Dhr. J. Hausmans,
Voorzitter 

Locatiedirectie Philips van Horne

Dhr. J. Mueters,
Directeur (j.mueters@lvo-weert.nl)

Mw. N. Linders,
Directiesecretariaat (n.linders@lvo-weert.nl)

Teamleiders

Dhr. M. Schouten,
MAVO en HAVO 1-2 (m.schouten@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 38 6812 57

Mw. J. Adema,
MAVO en HAVO 1-2 (j.adema@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 48 5924 48

Dhr. R. Hulleman,
MAVO 3-4 (r.hulleman@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 48 5929 61

Dhr. R. van Grootel,
HAVO 3 en TTO (r.vangrootel@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 48 5925 93

Dhr. L. de Jager,
HAVO 4-5 (l.dejager@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 39 3444 49
                                                                                                                                        
Dhr. G. Sonderkamp,
HAVO 4-5 (g.sonderkamp@lvo-weert.nl)
Tel. 06 - 48 5924 45 

Philips van Horne

Samen creatief!