Schoolleiding

De schoolleiding van de Philips van Horne bestaat uit de Centrale Directie LVO Weert, de locatiedirectie en teamleiders:


Regiodirecteur regio Noord

Dhr. J.H.F. Vossen MEM
Voorzitter 

Locatiedirectie Philips van Horne

Dhr. P.P. Truijen (p.truijen@stichtinglvo.nl)

Mw. N. Linders
Directiesecretariaat (n.linders@stichtinglvo.nl)

Teamleiders

Dhr. M. Schouten
MAVO en HAVO 1-2 (m.schouten@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 38 6812 57

Mw. J. Adema
MAVO en HAVO 1-2 (j.adema@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 48 5924 48

Dhr. R. Hulleman
MAVO 3-4 (r.hulleman@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 48 5929 61

Dhr. R. van Grootel
HAVO 3, initiatiefklassen en TTO (r.vangrootel@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 48 5925 93

Dhr. L. de Jager
HAVO 4-5 (l.dejager@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 39 3444 49
                                                                                                                                        
Dhr. G. Sonderkamp
HAVO 4-5 (g.sonderkamp@stichtinglvo.nl)
Tel. 06 - 48 5924 45 

Philips van Horne

Samen creatief!